VÁŽENÍ HOSTÉ, DNE 20. A 21. ČERVNA 2024 BUDE CELÝ HOTEL UZAVŘEN Z DŮVODU KONÁNÍ SOUKROMÉ AKCE. DNE 21. ČERVNA 2024 OTEVŘENO POUZE WELLNESS CENTRUM OD 17:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Šance spojit firemní školení se zážitky Hotelu Ryšavý

Chcete uspořádat konferenci, školení, teambuilding, uzavřenou schůzku s obchodními partnery nebo firemní akci spojenou s relaxem, sportovními zážitky či degustací vín? Přijeďte k nám zažít vše a to po celý rok.

Konference

Pro vaši konferenci, kongres, školení, seminář, prezentaci, event nebo banket je ideální vzdušný a moderně vybavený konferenční prostor s celkovou kapacitou až 65 osob, nebo menší prostor s kapacitou 16 – 30 osob. Zaujměte účastníky klidným a profesionálním zázemím, ale i občerstvením.

Co nám konferenční prostory nabízí

  • klimatizované a moderně zařízené prostředí
  • technicky vybavené prostory (audiovizuální technika – projektor a plátno, black out k úplnému zatmění, flipchart + fixy, zvuková aparatura včetně mobilního mikrofonu, Wi-Fi internetové připojení)
  • několik variant coffee breaks

Konference Hotel Ryšavý
Konference Hotel Ryšavý

Firemní akce

Odhalte skvělé zázemí pro firemní akce jen u nás. Využijte propojení firemní akce nebo firemního večírku s ubytováním, relaxem v krytém bazénu, whirlpoolem, sportem, bowlingem, degustací vína, a dalšími nezapomenutelnými aktivitami. Zamlouvá se vám to?

Teambuilding

Na týmové vzdělávání u nás nezapomenete, a proč? Protože ty nejefektivnější výstupy vymyslíte právě zde – ve vzdělávacích prostorách, wellness centru, sportovní hale, nebo v originálním moravském sklípku. Na památku si pak můžete domů odvést vybraná vína z naší vinotéky.

Chcete firemní nabídku na míru právě teď?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle (+420) 515 323 400
nebo e-mailem na rezervace@hotelrysavy.cz