VÁŽENÍ HOSTÉ, NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VLÁDY JSME BYLI NUCENI NÁŠ HOTEL ZAVŘÍT DO ODVOLÁNÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Šance spojit firemní školení se zážitky Hotelu Ryšavý

Chcete uspořádat konferenci, školení, teambuilding, uzavřenou schůzku s obchodními partnery nebo firemní akci spojenou s relaxem, sportovními zážitky či degustací vín? Přijeďte k nám zažít vše a to po celý rok.

Konference

Pro vaši konferenci, kongres, školení, seminář, prezentaci, event nebo banket je ideální vzdušný a moderně vybavený konferenční prostor s celkovou kapacitou až 65 osob, nebo menší prostor s kapacitou 16 – 30 osob. Zaujměte účastníky klidným a profesionálním zázemím, ale i občerstvením.

Co nám konferenční prostory nabízí

  • klimatizované a moderně zařízené prostředí
  • technicky vybavené prostory (audiovizuální technika – projektor a plátno, black out k úplnému zatmění, flipchart + fixy, zvuková aparatura včetně mobilního mikrofonu, Wi-Fi internetové připojení)
  • několik variant coffee breaks

Konference Hotel Ryšavý
Konference Hotel Ryšavý

Firemní akce

Odhalte skvělé zázemí pro firemní akce jen u nás. Využijte propojení firemní akce nebo firemního večírku s ubytováním, relaxem v krytém bazénu, whirlpoolem, sportem, bowlingem, degustací vína, a dalšími nezapomenutelnými aktivitami. Zamlouvá se vám to?

Teambuilding

Na týmové vzdělávání u nás nezapomenete, a proč? Protože ty nejefektivnější výstupy vymyslíte právě zde – ve vzdělávacích prostorách, wellness centru, sportovní hale, nebo v originálním moravském sklípku. Na památku si pak můžete domů odvést vybraná vína z naší vinotéky.

Chcete firemní nabídku na míru právě teď?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle (+420) 515 323 400
nebo e-mailem na rezervace@hotelrysavy.cz