Objevte 11 zážitků, jež uspokojí milovníky sportu i wellness

U nás máte všechno jako na dlani – bowling, wellness centrum, sportovní halu, badminton, squash, stolní tenis, minigolf, pétanque, beauty studio, cyklistiku, či výlety po okolí.

Stačí se rozhodnout, co vybrat dřív.

Odhalte kouzlo bowlingové zábavy

U nás si rádi zahrajete bowling a k tomu ochutnáte něco dobrého z bohatého jídelního a nápojového lístku. Máme pro vás připraveny hned vedle restaurace 2 profesionální designové bowlingové dráhy a to s veškerým zázemím. Prostě vám nebude nic chybět.

Kdo by nechtěl pustit starosti k vodě

Odpočiňte si a dejte starostem sbohem. Naložte se do vířivky, zaplavejte si v bazénu s protiproudem, skočte si do parní sauny, na masáž, nebo se vydovádějte v bazénových atrakcích.

Vybijte svoji energii na parádním tenisovém kurtu

Připraven máte jeden tenisový kurt s celkovým rozměrem haly 40 x 20 m. Hoďka hry stopro unaví, takže pak doporučujeme se příjemně občerstvit v baru s nabídkou skvělých nápojů a lehkého občerstvení.

Nepropásněte šanci zahrát si badminton

Oddejte se kouzlu atraktivního badmitonu, který zažívá svůj velký boom. Máme pro vás připraven 1 badmintonový kurt.

Kdo by nechtěl odhalit kouzlo squashe

Na našem jediném profesionálním squashovém kurtu budete mít dostatek prostoru a soukromí pro skvělou hru. Tak směle do toho a nezapomeňte se před tím a potom občerstvit v baru se skvělou nabídkou nápojů a lehkého občerstvení, ať vám jde squash od ruky.

Pinkňete si stolní tenis

Stolní tenis potěší dospělé i děti. Zahrajte si ho u nás přímo na squashovém kurtu s možností využít lehkého občerstvení a fantastických nápojů na našem baru.

Užijte si zábavu na venkovním minigolfu

V klidném prostředí za hotelem máte připraveno venkovní minigolfové hřiště. Vezměte rodinu, přítele a přijďte se pobavit hrou ideální pro děti, začátečníky, i sportovně pokročilé. Vyzkoušejte pohodovou hru pro každého.

Kdo by nechtěl odhalit kouzlo koulené

Na našem jediném venkovním hřišti budete mít dostatek prostoru pro francouzskou společenskou hru – pétanque. Tak směle do toho.

Chci se nechat hýčkat

U nás uvolníte své svaly od hlavy až k patě v profesionálním beauty studiu, a navíc budete odcházet s krásnou pedikúrou. No, která žena po tom netouží, řekněte.

Využijte šanci projet jižní Moravu na kole

Prozkoumejte na kole okolí jihomoravského Hotelu Ryšavý, nebo objevte cyklostezky na nedaleké Pálavě.

Objevte krásy jižní Moravy v okolí Hotelu Ryšavý

Hotel Ryšavý se nachází na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny a dává vám tak možnost prozkoumat obě dvě kulturní lokality, což je naprosto fantastické. Vše máte takřka na dosah.