Vážení hosté, upozorňujeme Vás, že v pondělí 26. srpna 2019 v čase od 19:00 do 21:00 hodin bude v našem wellness centru UZAVŘENÁ SPOLEČNOST. Děkujeme za pochopení.

Objevte 8 zážitků, jež uspokojí milovníky sportu i wellness

U nás máte všechno jako na dlani – bowling, wellness centrum, sportovní halu, squash, stolní tenis, beauty studio, cyklistiku, či výlety po okolí.

Stačí se rozhodnout, co vybrat dřív.

Odhalte kouzlo bowlingové zábavy

U nás si rádi zahrajete bowling a k tomu ochutnáte něco dobrého z bohatého jídelního a nápojového lístku. Máme pro vás připraveny hned vedle restaurace 2 profesionální designové bowlingové dráhy a to s veškerým zázemím. Prostě vám nebude nic chybět.

Kdo by nechtěl pustit starosti k vodě

Odpočiňte si a dejte starostem sbohem. Naložte se do vířivky, zaplavejte si v bazénu s protiproudem, skočte si do parní sauny, na masáž, nebo se vydovádějte v bazénových atrakcích.

Vybijte svoji energii na parádním tenisovém kurtu

Připraven máte jeden tenisový kurt s celkovým rozměrem haly 40 x 20 m. Hoďka hry stopro unaví, takže pak doporučujeme se příjemně občerstvit v baru s nabídkou skvělých nápojů a lehkého občerstvení.

Kdo by nechtěl odhalit kouzlo squashe

Na našem jediném profesionálním squashovém kurtu budete mít dostatek prostoru a soukromí pro skvělou hru. Tak směle do toho a nezapomeňte se před tím a potom občerstvit v baru se skvělou nabídkou nápojů a lehkého občerstvení, ať vám jde squash od ruky.

Pinkňete si stolní tenis

Stolní tenis potěší dospělé i děti. Zahrajte si ho u nás přímo na squashovém kurtu s možností využít lehkého občerstvení a fantastických nápojů na našem baru.

Chci se nechat hýčkat

U nás uvolníte své svaly od hlavy až k patě v profesionálním beauty studiu, a navíc budete odcházet s krásnou pedikúrou. No, která žena po tom netouží, řekněte.